Internet mládeži

Internet mládeži

Obnoveny další dva eziny

TAMeK

2013-02-05

Představujeme

Přečteno: 1914

Komentářů: 0


Informační centrum oddílů a klubů obnovilo další dva své eziny Speed Express a Písmákův deník, které zmizely z českého Internetu koncem loňského roku.


Speed Express a Písmákův deník jsou zpátky na českém Internetu. Vracejí se jako dvojezin, což znamená, že si budou vzájemně pomáhat. Jde vpodstatě o jeden redakční systém, který běží současně na dvou doménách s dvěmi různými grafikami. Většina článků bude společných, ale některé budou směrovány pouze na jeden z ezinů.

Speed Express

 

Oba eziny zanikly koncem roku 2011, protože Informační centrum oddílů a klubů v rámci úsporných opatření stěhovalo své hlavní projekty na levnější webhosting na Savanu. Protože oba tyto eziny byly v jisté krizi a měly málo článků, nebyly zařazeny mezi ty portály, které se stěhovaly.

 

Speed Express i Písmákův oddíl začaly od nuly na nové databázi. Zatím se mají čile k světu a během prvních dvou dní už publikovaly repliche orologi italia několik článků. Jejich šéfredaktoři Martin Fencl a Michal Nováček shánějí nové redaktory a dopisovatele.

Písmákův deník


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Internet mládeži, z.s.
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2013
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
24.06.2024


reklama: bb.billboard.cz